preloader

O nás

Náš príbeh

Áno vieme, čo Vás napadne ako prvé. Nie, nestaviame telocvične ani nevyrábame futbalové lopty.

Naša značka Sportreklama vznikla už v začiatkoch deväťdesiatych rokov zo vzťahu k športu, ktorý sme milovali. Cítili sme potrebu ho podporovať nielen finančne, ale aj kvalitnou reklamou a tak zvýšiť povedomie u verejnosti o dôležitosti zdraviu prospešnej aktivite – športu.

Postupom času sa z rovnomennej firmy stala full servisová agentúra, ktorá svoju činnosť už zďaleka nemá zameranú iba na šport, ale stále sa mu snaží pomáhať službami a produktami.

Sme radi, že sme mohli stáť na začiatku histórie dnes už významných firiem, pre ktoré sme tvorili firemné logá a slogany a taktiež vyhoveli stovkám ďalších klientov a dodali pre nich kvalitné produkty presne podľa ich predstáv a požiadaviek.

V súčasnosti spolupracujeme s najlepšími firmami v obore a stále sa snažíme napĺňať náročné potreby našich klientov. Do každého projektu sa púšťame so stopercentným nasadením a každému klientovi garantujeme osobitný prístup s jedinečným výsledkom. Naším poslaním je dávať ľuďom väčšiu radosť z každodennej práce a podnikania.

Reklama sa stala naším športom.